  • LDA30F-24-CY
LDA30F-24-CY
advertisement
Manufacturer No:
LDA30F-24-CY
HK JDW NO:
165-LDA30F-24-CY
Datasheet:
LDA30F-24-CY
Description:
Quantity:
In Stock : 1610
Step5Bar-code shipping tag
LDA30F-24-CY
  • Series
    LDA (30W)
  • Published
    2011
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    31.2W
  • Current - Output 1
    1.3A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    133mm
  • Width
    55mm