  • LDA75F-5-G
LDA75F-5-G
advertisement
Manufacturer No:
LDA75F-5-G
HK JDW NO:
165-LDA75F-5-G
Datasheet:
LDA75F-5-G
Description:
Quantity:
In Stock : 6833
Step5Bar-code shipping tag
LDA75F-5-G
  • Series
    LDA (75W)
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Output Power
    75W
  • Current - Output 1
    15A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    32mm
  • Length
    222mm
  • Width
    55mm