  • LEA50F-24-SNR
LEA50F-24-SNR
advertisement
Manufacturer No:
LEA50F-24-SNR
HK JDW NO:
165-LEA50F-24-SNR
Package:
Datasheet:
LEA50F-24-SNR
Description:
Quantity:
In Stock : 2817
Step5Bar-code shipping tag
LEA50F-24-SNR
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    LEA (50W)
  • Size / Dimension
    8.86Lx2.56W x 1.42 H 225.0mmx65.0mmx36.0mm
  • Feature
    Remote On/Off, Universal Input
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    50W
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    2.1A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC