  • LEB100F-0524-SNZ33
LEB100F-0524-SNZ33
advertisement
Manufacturer No:
LEB100F-0524-SNZ33
HK JDW NO:
165-LEB100F-0524-SNZ33
Quantity:
In Stock : 9099
Step5Bar-code shipping tag
LEB100F-0524-SNZ33
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LEB (100W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.95W x 1.38 H 222.0mmx74.9mmx35.1mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    80%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    5A 7A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    100W
  • Voltage - Output 2
    24V
  • Current - Output 1
    5A
  • Current - Output 2
    4A
  • Height
    46mm