  • LEB225F-0536-R
LEB225F-0536-R
advertisement
Manufacturer No:
LEB225F-0536-R
HK JDW NO:
165-LEB225F-0536-R
Package:
Module
Datasheet:
LEB225F-0536-R
Description:
Quantity:
In Stock : 13218
Step5Bar-code shipping tag
LEB225F-0536-R
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Published
    2015
  • Series
    LEB (225W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx3.74W x 1.77 H 222.0mmx95.0mmx45.0mm
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    5A 9.3A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    225W
  • Voltage - Output 2
    36V
  • Current - Output 1
    5A
  • Current - Output 2
    6A
  • Height
    42mm