  • LEDRRV70XD5-XM
LEDRRV70XD5-XM
advertisement
Manufacturer No:
LEDRRV70XD5-XM
HK JDW NO:
124-LEDRRV70XD5-XM
Package:
Datasheet:
Description:
VE SERIES 70 X 70 MM HIGH INTENS
Step5Bar-code shipping tag
LEDRRV70XD5-XM
  • Weight
  • Mfr
    Banner Engineering Corporation
  • Series
    LED
  • Type
    Square
  • Color
    Red
  • Outer Diameter
  • Outer Diameter - Emitting Surface
  • Height
    1.150" (29.21mm)
  • Length
    3.000" (76.20mm)
  • Width
    3.000" (76.20mm)