  • LELEM2520T330J
LELEM2520T330J
advertisement
Manufacturer No:
LELEM2520T330J
HK JDW NO:
782-LELEM2520T330J
Step5Bar-code shipping tag
LELEM2520T330J
  • Tolerance
    5%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    7.1Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Rated Current-Max
    0.11A
  • Inductance-Nom (L)
    33 µH
  • Special Feature
    DCR IS MEASURED AT 30% TOLERANCE
  • Self Resonant Frequency
    15MHz