  • LELEM2520T3R9J
LELEM2520T3R9J
advertisement
Manufacturer No:
LELEM2520T3R9J
HK JDW NO:
782-LELEM2520T3R9J
Step5Bar-code shipping tag
LELEM2520T3R9J
  • Tolerance
    5%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.1Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Rated Current-Max
    0.18A
  • Inductance-Nom (L)
    3.9 µH
  • Special Feature
    DCR IS MEASURED AT 30% TOLERANCE
  • Self Resonant Frequency
    43MHz