  • LFA150F-3R3-SGY
LFA150F-3R3-SGY
advertisement
Manufacturer No:
LFA150F-3R3-SGY
HK JDW NO:
165-LFA150F-3R3-SGY
Package:
Datasheet:
LFA150F-3R3-SGY
Description:
Quantity:
In Stock : 10431
Step5Bar-code shipping tag
LFA150F-3R3-SGY
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (150W)
  • Size / Dimension
    6.30Lx2.95W x 1.46 H 160.0mmx74.9mmx37.1mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    82%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    99W
  • Current - Output 1
    30A
  • Height
    33.5mm