  • LFA15F-15-SJ1Y
LFA15F-15-SJ1Y
advertisement
Manufacturer No:
LFA15F-15-SJ1Y
HK JDW NO:
165-LFA15F-15-SJ1Y
Package:
Module
Datasheet:
LFA15F-15-SJ1Y
Description:
Quantity:
In Stock : 13974
Step5Bar-code shipping tag
LFA15F-15-SJ1Y
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (15W)
  • Size / Dimension
    3.44Lx1.97W x 0.87 H 87.4mmx50.0mmx22.1mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    80%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    15W
  • Current - Output 1
    1A
  • Height
    32mm