  • LFA30F-3R3-CJ1Y
LFA30F-3R3-CJ1Y
advertisement
Manufacturer No:
LFA30F-3R3-CJ1Y
HK JDW NO:
165-LFA30F-3R3-CJ1Y
Datasheet:
LFA30F-3R3-CJ1Y
Description:
Quantity:
In Stock : 6029
Step5Bar-code shipping tag
LFA30F-3R3-CJ1Y
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    LFA (30W)
  • Size / Dimension
    4.13Lx1.97W x 1.04 H 104.9mmx50.0mmx26.4mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    75%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    19.8W
  • Current - Output 1
    6A
  • Height
    23mm