  • LFMWLT60-3001
LFMWLT60-3001
advertisement
Manufacturer No:
LFMWLT60-3001
HK JDW NO:
266-LFMWLT60-3001
Description:
AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 84W
Step5Bar-code shipping tag
LFMWLT60-3001
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Series
    MWLT60 (60W)
  • Size / Dimension
    4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
  • Power (Watts)
    84W
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    5.7 kV
  • Voltage - Output 1
    5.2V
  • Voltage - Input
    90 ~ 264 VAC
  • Voltage - Output 2
    24V
  • Current - Output 1
    8 A
  • Voltage - Output 3
    -12.8V
  • Current - Output 2
    1.5 A
  • Current - Output 3
    500 mA