  • LFT306003CS
LFT306003CS
advertisement
Manufacturer No:
LFT306003CS
HK JDW NO:
461-LFT306003CS
Package:
Datasheet:
LFT306003CS
Description:
Fuse Holder 300V 600A CLS T 3 Pole Block
Step5Bar-code shipping tag
LFT306003CS
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2013
  • Current Rating (Amps)
    600A
  • Current Rating
    600A
  • Voltage
    300V
  • Number of Circuits
    3
  • Fuse Size
    1.594Diax3.063L 40.5mmx77.8mm