  • LFT600303P
LFT600303P
advertisement
Manufacturer No:
LFT600303P
HK JDW NO:
461-LFT600303P
Package:
Datasheet:
LFT600303P
Description:
Fuse Holder Accessories 600V 30A CLS T Block 3 Pole P Plate
Step5Bar-code shipping tag
LFT600303P
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Termination
    Screw
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Current Rating
    30A
  • Termination Style
    Screw Terminal, Pressure Plate
  • Voltage
    600V
  • Number of Circuits
    3
  • Fuse Size
    0.563Diax1.5L 14.3mmx38.1mm