  • LFT602003CS
LFT602003CS
advertisement
Manufacturer No:
LFT602003CS
HK JDW NO:
461-LFT602003CS
Package:
Datasheet:
LFT602003CS
Description:
Fuse Holder 600V 200A CLS T 3 Pole Block
Step5Bar-code shipping tag
LFT602003CS
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2012
  • Current Rating (Amps)
    200A
  • Current Rating
    200A
  • Voltage
    600V
  • Number of Circuits
    3
  • Fuse Size
    1.06Diax3.25L 26.9mmx82.6mm