  • LH1-099-300
LH1-099-300
advertisement
Manufacturer No:
LH1-099-300
Manufacturer:
Rosenberger
HK JDW NO:
688-LH1-099-300
Package:
Datasheet:
LH1-099-300
Description:
MICRO RF POWER SUPPLY AND DATA C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LH1-099-300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    Micro RF
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Cable Type
    1.37mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency (Max)
    6GHz
  • Length
    11.811 300.00mm