  • LHFP15BB681K
LHFP15BB681K
advertisement
Manufacturer No:
LHFP15BB681K
HK JDW NO:
782-LHFP15BB681K
Step5Bar-code shipping tag
LHFP15BB681K
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    680 μH
  • Test Frequency
    0.001MHz
  • Max DC Current
    900mA
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    5
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    560mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    680 µH
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 0.796 MHZ
  • Self Resonant Frequency
    0.66MHz
  • Height
    23mm