  • LHLZ06TB101KS
LHLZ06TB101KS
advertisement
Manufacturer No:
LHLZ06TB101KS
HK JDW NO:
782-LHLZ06TB101KS
Datasheet:
LHLZ06TB101KS
Step5Bar-code shipping tag
LHLZ06TB101KS
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.307Dia 7.80mm
  • Tolerance
    ±10%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    570mA
  • Inductance
    100μH
  • DC Resistance (DCR)
    770mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    5.6MHz
  • Q @ Freq
    20 @ 796kHz
  • Inductance Frequency - Test
    796kHz
  • Height Seated (Max)
    0.433 11.00mm