  • LI0603G221R-00
LI0603G221R-00
advertisement
Manufacturer No:
LI0603G221R-00
HK JDW NO:
449-LI0603G221R-00
Datasheet:
LI0603G221R-00
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Step5Bar-code shipping tag
LI0603G221R-00
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Obsolete
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Rated Current
    0.7A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    300mOhm
  • Current Rating (Max)
    700mA
  • Impedance @ Frequency
    220Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Output Impedance
    220Ohm Ω
  • Width
    0.8mm
  • Height (Max)
    0.037 0.95mm