  • LI1812D121R-10
LI1812D121R-10
advertisement
Manufacturer No:
LI1812D121R-10
HK JDW NO:
449-LI1812D121R-10
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
LI1812D121R-10
Description:
FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LI1812D121R-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Material
    Ferrite
  • Weight
    317.514659mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2005
  • Series
    LI
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    120Ohm
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Filters
  • Packing Method
    TR
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    3.2mm
  • Construction
    Chip Bead
  • Current Rating
    400mA
  • Case Code (Metric)
    4532
  • Case Code (Imperial)
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    120Ohm
  • Max DC Current
    400mA
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    400mOhm
  • Impedance @ Frequency
    120Ohm @ 100MHz
  • Frequency (Min)
    25MHz
  • Height
    1.651mm
  • Length
    4.5mm