  • LM113-312.5M-T
LM113-312.5M-T
advertisement
Manufacturer No:
LM113-312.5M-T
HK JDW NO:
179-LM113-312.5M-T
Step5Bar-code shipping tag
LM113-312.5M-T
  • Current - Supply (Max)
    75mA
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.7526mm
  • Height Seated (Max)
    0.077 1.95mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm