  • LM113-425.0M
LM113-425.0M
advertisement
Manufacturer No:
LM113-425.0M
HK JDW NO:
179-LM113-425.0M
Step5Bar-code shipping tag
LM113-425.0M
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    425MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    75mA
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.7526mm
  • Height Seated (Max)
    0.077 1.95mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm