  • LM3S317-IQN25-C2
LM3S317-IQN25-C2
advertisement
Manufacturer No:
LM3S317-IQN25-C2
HK JDW NO:
699-LM3S317-IQN25-C2
Package:
48-LQFP
Quantity:
In Stock : 13510
Step5Bar-code shipping tag
LM3S317-IQN25-C2
  • Package / Case
    48-LQFP
  • Supplier Device Package
    48-LQFP (7x7)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Oscillator Type
    Internal
  • Number of I/O
    30
  • Speed
    25MHz
  • RAM Size
    4K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    3V~3.6V