  • LM3S5P31-IQC80-C3
LM3S5P31-IQC80-C3
advertisement
Manufacturer No:
LM3S5P31-IQC80-C3
HK JDW NO:
699-LM3S5P31-IQC80-C3
Package:
100-LQFP
Datasheet:
LM3S5P31-IQC80-C3
Description:
Quantity:
In Stock : 14012
Step5Bar-code shipping tag
LM3S5P31-IQC80-C3
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-LQFP (14x14)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Number of I/O
    67
  • Speed
    80MHz
  • RAM Size
    24K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    1.08V~1.32V