  • LMZ12008EVAL/NOPB
LMZ12008EVAL/NOPB
advertisement
Manufacturer No:
LMZ12008EVAL/NOPB
Manufacturer:
HK JDW NO:
815-LMZ12008EVAL/NOPB
Package:
Module
Datasheet:
LMZ12008EVAL/NOPB
Description:
BOARD EVAL PWR MOD LMZ12008
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LMZ12008EVAL/NOPB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    SIMPLE SWITCHER®
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Operating Supply Voltage
    20V
  • Voltage - Input
    6V~20V
  • Current - Output
    8A
  • Voltage - Output
    1.2V 2.5V 3.3V 5V
  • Frequency - Switching
    350kHz