  • LNBK13SP-TR
LNBK13SP-TR
advertisement
Manufacturer No:
LNBK13SP-TR
Manufacturer:
STMicroelectronics
HK JDW NO:
761-LNBK13SP-TR
Package:
Datasheet:
Description:
PMIC 10
Quantity:
In Stock : 5996
Step5Bar-code shipping tag
LNBK13SP-TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    10
  • Packaging
    Tape & Reel
  • JESD-609 Code
    e3
  • Number of Terminations
    10
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Terminal Position
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Number of Functions
    1
  • Pin Count
  • Number of Outputs
    2
  • Polarity
    Positive
  • Power Dissipation-Max
    14W
  • Voltage - Output
    18V
  • Output Voltage 1
    18V
  • Min Input Voltage
    28V
  • Max Input Voltage
    28V
  • Output Voltage 2
    13V
  • Length
    9.4mm
  • Height Seated (Max)
    3.7mm
  • Width
    7.5mm