  • LNE-24V120WAAA
LNE-24V120WAAA
advertisement
Manufacturer No:
LNE-24V120WAAA
HK JDW NO:
216-LNE-24V120WAAA
Package:
Datasheet:
LNE-24V120WAAA
Description:
Quantity:
In Stock : 10425
Step5Bar-code shipping tag
LNE-24V120WAAA
  • Weight
    2.2lbs 997.9g
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Published
    2015
  • Series
    LNE-120W
  • Size / Dimension
    7.72Lx2.68W x 1.53 H 196.0mmx68.0mmx38.8mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power (Watts)
    120W
  • Max Power Dissipation
    120W
  • Efficiency
    93%
  • Voltage - Isolation
    3.85kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Max Output Current
    5A
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    5A
  • Voltage - Output
    12V~24V
  • Height
    38.862mm
  • Length
    196.088mm
  • Width
    68.072mm