  • LNE-24V185WDAA
LNE-24V185WDAA
advertisement
Manufacturer No:
LNE-24V185WDAA
HK JDW NO:
216-LNE-24V185WDAA
Quantity:
In Stock : 4
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LNE-24V185WDAA
  • Weight
    2.4lbs 1.1kg
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Published
    2012
  • Series
    LNE-185W
  • Size / Dimension
    8.03Lx2.68W x 1.53 H 204.0mmx68.0mmx38.8mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power (Watts)
    185W
  • Max Power Dissipation
    185W
  • Efficiency
    93.5%
  • Voltage - Isolation
    3.85kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Max Output Current
    7.8A
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    7.8A
  • Voltage - Output
    12V~24V
  • Topology
    AC DC Converter
  • Dimming
    Analog, PWM
  • Height
    38.862mm
  • Length
    203.962mm
  • Width
    68.072mm