  • LNE-54V150WDAA
LNE-54V150WDAA
advertisement
Manufacturer No:
LNE-54V150WDAA
HK JDW NO:
216-LNE-54V150WDAA
Quantity:
In Stock : 10868
Step5Bar-code shipping tag
LNE-54V150WDAA
  • Weight
    2.4lbs 1.1kg
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Series
    LNE-150W
  • Size / Dimension
    8.03Lx2.68W x 1.53 H 204.0mmx68.0mmx38.8mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Power (Watts)
    150W
  • Max Power Dissipation
    150W
  • Efficiency
    94%
  • Voltage - Isolation
    3.85kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Max Output Current
    2.8A
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    2.8A
  • Voltage - Output
    27V~54V
  • Topology
    AC DC Converter
  • Dimming
    Analog, PWM
  • Height
    38.862mm
  • Length
    203.962mm
  • Width
    68.072mm