  • LP123M035H7P3
LP123M035H7P3
advertisement
Manufacturer No:
LP123M035H7P3
HK JDW NO:
512-LP123M035H7P3
Package:
Datasheet:
LP123M035H7P3
Description:
12mF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
LP123M035H7P3
    Select All
  • Capacitance
    12mF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    35mOhm
  • Diameter
    35mm
  • Height
    40mm