  • LPD8035V-104MRC
LPD8035V-104MRC
advertisement
Manufacturer No:
LPD8035V-104MRC
HK JDW NO:
3194-LPD8035V-104MRC
Package:
Datasheet:
LPD8035V-104MRC
Step5Bar-code shipping tag
LPD8035V-104MRC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 hours ago)
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Composition
    Wirewound
  • Inductance
    100 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Frequency - Self Resonant
    9.55MHz
  • Current - Saturation
    390mA
  • RMS Current (Irms)
    310mA
  • Series Resistance
    1.45Ohm
  • Transformer Type
    SMPS TRANSFORMER
  • Ambient Temperature Range High
    85°C
  • Height
    3.5mm