  • LPO4815-392MLC
LPO4815-392MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPO4815-392MLC
HK JDW NO:
3194-LPO4815-392MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPO4815-392MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 19 hours ago)
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.13Ohm
  • Rated Current-Max
    0.86A
  • Inductance-Nom (L)
    3.9 µH
  • Self Resonant Frequency
    105MHz