  • LPO6610-153MLB
LPO6610-153MLB
advertisement
Manufacturer No:
LPO6610-153MLB
HK JDW NO:
3194-LPO6610-153MLB
Step5Bar-code shipping tag
LPO6610-153MLB
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 6 hours ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.55Ohm
  • Case/Size Code
    2622
  • Rated Current-Max
    0.6A
  • Inductance-Nom (L)
    15 µH
  • Self Resonant Frequency
    42MHz