  • LPO6610-683MLC
LPO6610-683MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPO6610-683MLC
HK JDW NO:
3194-LPO6610-683MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPO6610-683MLC
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.5Ohm
  • Case/Size Code
    2622
  • Rated Current-Max
    0.3A
  • Inductance-Nom (L)
    68 µH
  • Self Resonant Frequency
    18MHz