  • LPR4-1250-0700DL
LPR4-1250-0700DL
advertisement
Manufacturer No:
LPR4-1250-0700DL
Manufacturer:
Bivar Inc.
HK JDW NO:
100-LPR4-1250-0700DL
Package:
Datasheet:
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Lens, 1.250 in. (31.8mm) Body Height, 2.500 in. (63.5mm) Body Length