  • LPR4-1250-1500FL
LPR4-1250-1500FL
advertisement
Manufacturer No:
LPR4-1250-1500FL
HK JDW NO:
100-LPR4-1250-1500FL
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 4mm Flat Lens, 1.250 in. (31.8mm) Body Height, 0.700 in. (17.8mm) Body Length