  • LPR5-0800-2500DL
LPR5-0800-2500DL
advertisement
Manufacturer No:
LPR5-0800-2500DL
HK JDW NO:
100-LPR5-0800-2500DL
Description:
LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Board Mount, Right Angle, 5mm Lens, 0.800 in. (20.3mm) Body Height, 1.500 in (38.1mm) Body Length