  • LPS-RK-10SP
LPS-RK-10SP
advertisement
Manufacturer No:
LPS-RK-10SP
HK JDW NO:
256-LPS-RK-10SP
Package:
Datasheet:
Description:
Fuse Class RK1 Slow Blow Acting 10A 600V Holder Cartridge 20.57 X 127mm Carton