  • LPS1-01C24-5780-00
LPS1-01C24-5780-00
advertisement
Manufacturer No:
LPS1-01C24-5780-00
HK JDW NO:
605-LPS1-01C24-5780-00
Package:
Description:
L2 BOARD, XHP70.2, SQUARE, 1X1,
Step5Bar-code shipping tag
LPS1-01C24-5780-00
  • Size / Dimension
    36.83mm Lx36.83mm W
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    11.2V
  • Current - Test
    1.05A
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    156 lm/W
  • CCT (K)
    5700K
  • CRI (Color Rendering Index)
    80
  • Current - Max
    2.4A
  • Temperature - Test
    85°C