  • LQH32MN101K01L
LQH32MN101K01L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32MN101K01L
HK JDW NO:
535-LQH32MN101K01L
Package:
1210
Step5Bar-code shipping tag
LQH32MN101K01L
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    100 μH
  • Max DC Current
    80mA
  • Frequency - Self Resonant
    3MHz
  • Q Factor
    40
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    7Ohm
  • Height
    2mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm