  • LQP15MN1N5B00D
LQP15MN1N5B00D
advertisement
Manufacturer No:
LQP15MN1N5B00D
HK JDW NO:
535-LQP15MN1N5B00D
Package:
0402
Step5Bar-code shipping tag
LQP15MN1N5B00D
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Inductance
    1.5 nH
  • Max DC Current
    280mA
  • Frequency - Self Resonant
    6GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    200mOhm
  • Length
    1mm