  • LQP18MN5N6C00D
LQP18MN5N6C00D
advertisement
Manufacturer No:
LQP18MN5N6C00D
HK JDW NO:
535-LQP18MN5N6C00D
Step5Bar-code shipping tag
LQP18MN5N6C00D
  • Tolerance
    3.572%
  • JESD-609 Code
    e3
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    5.6 nH
  • Test Frequency
    500MHz
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    4.7GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    600mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.0056 µH
  • Special Feature
    INDUCTANCE TOLERANCE IS 0.2 NANO HENRY
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm