  • LQP18MN82NG00D
LQP18MN82NG00D
advertisement
Manufacturer No:
LQP18MN82NG00D
HK JDW NO:
535-LQP18MN82NG00D
Step5Bar-code shipping tag
LQP18MN82NG00D
  • Tolerance
    2%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    82 nH
  • Test Frequency
    500MHz
  • Max DC Current
    50mA
  • Frequency - Self Resonant
    800MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    4.6Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.082 µH
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 300 MHZ
  • Height
    500μm
  • Length
    1.6mm