  • LQW03AW3N7C00D
LQW03AW3N7C00D
advertisement
Manufacturer No:
LQW03AW3N7C00D
HK JDW NO:
535-LQW03AW3N7C00D
Datasheet:
LQW03AW3N7C00D
Description:
Quantity:
In Stock : 11760
Step5Bar-code shipping tag
LQW03AW3N7C00D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.021Lx0.016W 0.53mmx0.40mm
  • Tolerance
    ±0.2nH
  • Pbfree Code
    yes
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    340mA
  • Inductance
    3.7nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • DC Resistance (DCR)
    230mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    11GHz
  • Q @ Freq
    38 @ 900MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    38
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.34A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 900 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm