  • LQW04AN3N9D00D
LQW04AN3N9D00D
advertisement
Manufacturer No:
LQW04AN3N9D00D
HK JDW NO:
535-LQW04AN3N9D00D
Datasheet:
LQW04AN3N9D00D
Step5Bar-code shipping tag
LQW04AN3N9D00D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    ONE SURFACE
  • Number of Pins
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.031Lx0.016W 0.80mmx0.40mm
  • Tolerance
    ±0.5nH
    Wirewound
  • Resistance
    98mOhm
  • Current Rating
    530mA
  • Inductance
    3.9nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm Max
  • Max DC Current
    530mA
  • Frequency - Self Resonant
    12GHz
  • Q @ Freq
    15 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    15
  • Q Factor
    15
  • Case/Size Code
  • DC Current
    530mA
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm