  • LQW15AN3N7B80D
LQW15AN3N7B80D
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN3N7B80D
HK JDW NO:
535-LQW15AN3N7B80D
Datasheet:
LQW15AN3N7B80D
Description:
Quantity:
In Stock : 8760
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN3N7B80D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Mount
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±0.1nH
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    1.95A
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Inductance
    3.7nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    30mOhm Max
  • Max DC Current
    1.95A
  • Frequency - Self Resonant
    10GHz
  • Q @ Freq
    35 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    35
  • Q Factor
    35
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height
    500μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm