  • LQW15AN68NJ80D
LQW15AN68NJ80D
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN68NJ80D
HK JDW NO:
535-LQW15AN68NJ80D
Datasheet:
LQW15AN68NJ80D
Description:
Quantity:
In Stock : 10641
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN68NJ80D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    ONE SURFACE
  • Weight
    652.039032μg
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±5%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
    1
  • Current Rating
    320mA
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Inductance
    68nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.1Ohm Max
  • Max DC Current
    320mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.5GHz
  • Q @ Freq
    25 @ 200MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Q Factor
    25
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 200 MHZ
  • Height
    500μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm