  • LQW15ANR12J0ZD
LQW15ANR12J0ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW15ANR12J0ZD
HK JDW NO:
535-LQW15ANR12J0ZD
Quantity:
In Stock : 6402
Step5Bar-code shipping tag
LQW15ANR12J0ZD
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Tolerance
    5%
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    0.12 µH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.66Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    20
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.11A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 150 MHZ
  • Self Resonant Frequency
    1000MHz