  • LQW18AN4N7D0ZD
LQW18AN4N7D0ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW18AN4N7D0ZD
HK JDW NO:
535-LQW18AN4N7D0ZD
Datasheet:
LQW18AN4N7D0ZD
Description:
Quantity:
In Stock : 703
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQW18AN4N7D0ZD
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.5nH
  • Current Rating (Amps)
    850mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    4.7nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    59mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    6GHz
  • Q @ Freq
    35 @ 250MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    35
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.85A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm