  • LQW2UASR47J0CL
LQW2UASR47J0CL
advertisement
Manufacturer No:
LQW2UASR47J0CL
HK JDW NO:
535-LQW2UASR47J0CL
Datasheet:
LQW2UASR47J0CL
Description:
Quantity:
In Stock : 3891
Step5Bar-code shipping tag
LQW2UASR47J0CL
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.103Lx0.096W 2.62mmx2.45mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Current Rating (Amps)
    470mA
  • Inductance
    470nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.19Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    450MHz
  • Q @ Freq
    45 @ 100MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    45
  • Inductance Frequency - Test
    25MHz
  • Rated Current-Max
    0.47A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 100 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.080 2.03mm